O firmě Drumel a Co. s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 1997, kdy začala svoji činnost rozvíjet ve značně skromných podmínkách se třemi zaměstnanci. Základní myšlenkou bylo uplatnit se v oblasti kovovýroby a obrábění kovů, a to v zakázkové výrobě jednotlivých kusů až po série do 500 kusů. Toto se ukázalo jako velmi dobré rozhodnutí pro danou dobu.

První zásadní zlom v rozvoji firmy nastal navázáním spolupráce s firmou SOR Libchavy, pro kterou jsme začali vyrábět některé komponenty. Tato spolupráce se velice intenzivně rozvíjí doposud. Další stupeň rozvoje zaznamenala naše firma zahájením velmi dobré spolupráce s firmou ŽOS, a.s. Česká Třebová, pro kterou vyrábíme komponenty pro opravy kolejových vozidel a zajišťujeme kompletní servis pro chod firmy z pohledu údržby strojů a zařízení jakož i areálu firmy. Třetím zlomem ve vývoji firmy byl počátek roku 2001, kdy naše firma odkoupila část v konkurzu zanikající firmy. Tímto okamžikem se zcela radikálně změnila celá struktura firmy a značně se rozšířil výrobní program, a to zejména o výrobky pro zdravotnictví, domy s pečovatelskou službou a domovy důchodců.

V současné době má naše firma přes sto zaměstnanců a jasnou představu vedení firmy o jejím dalším směru rozvoje, a to jak v oblasti obchodní, tak i v oblasti poskytovaných služeb.

S celým spektrem naší činnosti se můžete seznámit blíže na našich stránkách, na kterých Vás ještě jednou srdečně vítám, děkuji Vám za Váš projevený zájem a těším se na možnou spolupráci.

Certifikát jakosti ve svařování

Firma DRUMEL & Co. s.r.o. je od 30.03.2005 držitelem certifikátu jakosti ve svařování podle evropské normy EN 729-2 . Tímto se mimořádně pro Vás rozšířily možnosti svařování, jeho kvalita a záruky. Rádi budeme konzultovat Vaše požadavky na svařování a nabídneme to, co je pro Vás potřebné a výhodné.